Sandalye Yıkama

Koltuk Yıkama Burada

sandalye yıkamaSandalye Yıkama

Sandalye yıkama yerinde temizlik hizmetlerimizden biridir. Sandalye yıkama işlemi, koltuk yıkma ve ya çekyat yıkama işlemine göre daha kolaydır. Sandalye yıkama hizmeti kolay dediysek o kadar da değil tabi ki. Sıklıkla kullanılan sandalyelerin temizliği çok önemlidir. Evler de, kahveler de, kafeteryalar da ve tabi ki halka açık toplu yaşam alanlarında çok fazla kullanımı tercih edilen sandalyeler bakteri ve mikrop yuvasıdır. Kısa aralıklarla yıkanması gereken sandalyelerin dezenfekte edilmesi mikroplardan arındırılması gerekmektedir.

Koltuk yıkama burada firması olarak yerinde sandalye yıkama hizmeti vermekteyiz. Temizlik işlemleri sırsında; yıkama, durulama, vakumlama gibi aşamalar gerçekleştirmekteyiz. Bu aşamaları gerçekleştirirken kullandığımız malzemelerin de yaptığımız işe uygun olmasını sağlamaktayız. İnsan sağlığına zarar vermeyecek deterjanlar ve çözeltiler ile birlikte son teknoloji güçlü makinaların da tercih edilmesi konusunda çok hassas davranmaktayız. Sandalye yıkama deyip geçmeyiniz insanların en çok temas halinde olduğu oturma araçlarının başında geldiği için temizliği de son derece önem arz etmektedir.

Sandalye Yıkama Özellikleri

Sandalye yıkama özellikleri arasında yer alan bazı püf noktaları vardır. Eğer yıkama yapacağınız sandalyenin dış yüzeyini iyi analiz etmezseniz kullanacağınız temizlik malzemelerinin sandalyeye zarar verme ihtimali çok yüksektir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için bu konuda çok dikkatli olmak zorundasınız.

Sandalyelerin özellikle parlak yüzeyli olanlarının deforme olma ihtimali daha yüksek olduğu için yıkama işleminde kullanılacak malzemelerin seçimi de itinalı olarak,  yapılmalıdır. Ayrıca oturma bölgesinin düzgün vakumlanması kurtulması da özellikle dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir. Son olarak yıkma işlemi yaptıracağınız firmanın bu konuda yeterli tecrübeye sahip olması gerekir aksi taktirde hayal kırıklığı yaşamanız kaçınılmaz olacaktır.

Sandalye Yıkama Fiyatları

Sandalye yıkama fiyatları özel durumlar dışında bütçenizi etkilemeyecektir. Peki bu özel durumlar neler derseniz kısaca açıklama yapmaya çalışalım. Yıkanacak olan sandalye için özel temizlik malzemeleri kullanmak gerekirse bu fiyata yansıyacaktır. Bir başka detay ise yıkama yapılacak sandalyelerin sayısıdır eğer sayı olarak az ise ulaşım falan derken fiyat size yüksek gelebilir ama sayı olarak fazla sandalyeler de toplu yıkama indirimi uygulanabilir.

Halı Yıkama Burada olarak bizler size en iyi kaliteyi en uygun fiyata sunabilmekteyiz. Tecrübeli çalışanlarımız ve son teknoloji ekipmanlarımız ile sizlere yıllardır hizmet vermekteyiz ve hizmet vermeye de devam edeceğiz. Bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.