Blog

Koltuk Yıkama Burada

Ofs temizlik, Levent temizlik hizmetleri sektöründe uzun yıllardır hizmet veren ofs temizlik, koltuk yıkama, yerinde halı yıkama, ilaçlama hizmetleri, kurumsal temizlik hizmetleri ve Levent temizlik hizmetleri sektöründe faaliyet göstermektedir.

Ofs temizlik temizliği daha kolaylaştırmak açısından tıkla temizlet uygulamasını geliştirmiş ve tıkla temizlet sayesinde bulunduğunuz yerden yapılmasını istediğiniz temizliği bizlere form ile iletiyorsunuz kalan tüm işlemleri uzman personelimiz ile tamamlıyoruz.

  1. Cafe&Restaurant Temizliği
  2. Kurumsal Temizlik Hizmetleri
  3. Yerinde Koltuk Yıkama
  4. Dış Cephe Yıkama
  5. İlaçlama Hizmetleri

Tüm yaptığımız işler firmamızın tertemiz koltuklar garantisi altında sunulmaktadır. Sunduğumuz koltuk yıkama hizmetinden memnun kalmazsanız iletişim sekmemizden bizlere istek, öneri ve şikayetlerinizi gönderebilir ücretsiz ikinci bir servis yazdırabilir, yinede memnun kalmadıysanız para iade talebinde bulunabilirsiniz. İletişim içeriğine göre size mutlaka Levent koltuk yıkama hizmeti için çözüm sağlarız. En kötü ihtimalle paranıza iade edip mağduriyetinizi gideririz. Çalışan ev hanımlarımız için cumartesi hatta pazar gününe servisler koyarak haftanın 7 günü koltuklarınızı yıkamayı sağladık. Hizmet almak için çekinmeden 7/24 arayabilirsiniz.

Halıların yerinde yıkanmasıda koltukların yerinde yıkanması gibidir. Arasındaki tek fark halı için extra 2 makine daha yıkama yapılacak yere getirilir. Bu bahsedilen makineler halı yıkama fırçalarıdır. Bir tanesi büyük makinedir, halıların temizlenmesini sağlar, diğeri ise küçük bir fırça makinesidir. Bu makine köşe bucak büyük makinenin giremediği yerlere girerek gerekli temizliği sağlar. Ekiplerimiz her zaman tam donanımlı bir şekilde yıkama yapılacak yere gelerek kısa sürede hijyenik bir temizlik sağlarlar. Yerinde halı temizliği ibadethaneler, cafeler, işyerleri ve evler içinde yapılabilmektedir.

Sandalyelerinizin temizliği canınızı sıkmasın. Çok kısa zamanlarda en etkili metodlarla sandalyelerinizi bulundukları yerde temizliyoruz. Üstelik garantili bir şekilde! Özellikle cafe, restaurant, otel tarzındaki bol sandalye kullanan ve her gün o sandalyelere ihtiyacı olan işletmeler için, sandalyenin sayısı ne olursa olsun. Çok kısa sürede temizleyip hizmete sunuyoruz. Örnek olarak bir gece 24:00 te mekanınıza gelip 3 saatte yıkama işlemini bitiriyoruz. sabah 08:00 e kadar sandalyeleriniz kullanıma hazır. Durmayın arayın!

Bugün birçok insan koltuk temizleme işlemlerini bireysel olarak yapabilirim düşüncesi içine girmektedir. Lakin yerinde temizlik işlemleri bireysel olarak sonuca varılmayacak nitelikte bir durum olarak görülmektedir. Levent koltuk yıkama şirketimiz bir telefonunuz ile beraber adresinize kadar geliyor ve yıkanması gereken koltuklarınız için önce üstün buhar gücüne sahip makineler ile antibakteriyel niteliklere sahip bir koltuk temizleme işlemi sağlıyor sonrasında ise profesyonel koltuk temizleme makinelerimiz ile beraber koltuklarınızın tertemiz bir hale gelmesini sağlıyoruz.

Üstün performans elde edebilmek adına en iyi ürünleri tercih ediyoruz;

En iyi deterjanların kullanılmasını sağlamakta olan koltuk yıkama şirketimiz sizlere Levent genelinde hizmet vermektedir. Firma bünyesinde yetişmiş olan kalifiye personel kadromuz ile beraber hizmet sunuyoruz. Yapılacak işlemler sonucunda ürünleriniz için herhangi bir şekilde zedelenme, tahribat ya da bunun gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Sizlere alanında uzman koltuk yıkama ekiplerimiz ile beraber tam profesyonel hizmet sunabilmek için önce iş güvenliği tedbirlerimizi alıyor sonrasında ise tam müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Biz diğerleri gibi değiliz…

Levent koltuk yıkama şirketleri arasında bizi diğerlerinden ayırmakta olan en önemli özelliğimiz işimizi severek yapıyor oluşumuz ve diğerlerine nazaran çok daha verimli bir şekilde çalışmalar sunarak insanların beklentilerini kısa bir zaman içinde yanıtlandırarak çözüm oluşturmaktayız. İnsanlara sunmuş olduğumuz hizmetlerin kalitesini çok daha iyi bir hale getirebilmek adına gelişmekte olan teknoloji ile paralel bir gelişme sağlıyor ve koltuk temizleme sektöründe daima öncü kuruluşlar arasında yer alıyoruz.

Koltuk yıkama Levent genelinde en çok tercih edilmekte olan değerler arasında yer almaktadır. Çünkü Levent’de yaşamını sürdürmekte olan halkımız temizliğine düşkün titiz ve elit insanlardan oluşmaktadır. Halkımızın en önemli arayışlarından biri olan Koltuk temizliği Levent sizlere sunuyor olduğumuz üstün hizmet kalitemiz ile doğrudan ilişkilendirilebilecek niteliklere sahip bir etki yaratmaktadır. Profesyonelce yapılan ve kalite çıtası yüksek olan çalışmalarımızdan faydalanmakta olan insanlar daima Koltuk temizleme Levent arayışı içinde olmuştur. Çünkü koltuk temizleme ile ilgili olarak şirketimizin sizlere sunuyor olduğu hizmetlerin tam müşteri memnuniyeti elde edebilmek adına kusursuz bir halde yürütüldüğünün bilinci içinde olmanızı sağlamış bulunuyor ve koltuk yıkama işlemleri için sizlere üstün hizmet kalitesi sunuyoruz.

Bizi seçmek için geçerli sebeplerimiz olduğunu biliyor musunuz?

Bunun için ilk olarak şirketimizi tanımanız gerektiğine inanıyoruz. Şirketimiz ile çalışmalarını sürdürmüş olan bireysel ya da kurumsal müşterilerimizin çok önemli bir kısmından elde edilmiş olan memnuniyet oranları şirketimizin üstün bir hizmet politikası ile sizlere hizmetler sunuyor olduğunun bir göstergesi olmaktadır. Koltuk yıkama ya da koltuk temizleme ile ilgili olarak Levent koltuk yıkama şirketi arayışı içinde olan insanlar bizi tercih etmeleri durumunda tam zamanında ilgili yıkama ekiplerimiz adresinize yönlendirilmektedir. Çok kısa bir zaman dilimi içinde adresinize intikal eden mobil koltuk yıkama ekiplerimiz sizlere hizmet sunar. En iyi deterjanların kullanılması ile beraber koltuklarınız üzerinde meydana gelmiş olan her türlü iz, leke, pislik ve mikropların iyi bir şekilde arındırılmasını sağlar ve kotlularınız üzerinde antibakteriyel niteliklere uygun bir temizlik sağlanması ile beraber iyi bir koltuk temizleme olanağı sağlar. Böylelikle çok kısa bir süre içinde tertemiz koltuklara sahip olan müşterilerimizin memnuniyetini kazanırız. Şirket değerlerimiz için en önemli unsurlar arasında koltuk yıkama işlemleri sonucunda elde edilecek olan memnuniyet söz konusudur. Bireysel olarak bu memnuniyetin akabinde kazanılan beğeni çok daha iyi bir şekilde şirket reklamımızın sağlanmasında rol almaktadır. Koltuk yıkama Levent için sizlere şehrimizin her yerinde hizmet sunuyor tüm ilçelerde en yakın koltuk temizleme ekiplerimizi yönlendiriyor ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamayı amaç edinmiş bulunuyoruz.

Neden antibakteriyel koltuk yıkama tercih etmeliyim?

Çünkü tercih edilecek olan antibakteriyel niteliklere uygun koltuk yıkama işlemleri ile beraber çok daha iyi bir şekilde koltuk temizleme söz konusu olmaktadır. Bu işlem için Levent koltuk yıkama şirketleri arasında işini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekte olan şirketimiz sizlere en uygun ödeme koşullarını sunmaktadır. Sağlanacak olan antibakteriyel koltuk temizleme ile ilgili olarak uygulanan işlemler şöyle sıralanmaktadır.

İlk olarak koltuklarınızın üst kısmı kuru halde iken temizliği üstün emiş gücüne sahip makinelerimiz ile sağlanmaktadır. Bu işlemin hemen akabinde üstün buhar gücüne sahip makinelerimiz ile koltuklarınızdaki bakterilerin tamamı dezenfekte edilmektedir. Sonra olarak en iyi deterjanların da kullanımı ile beraber iyi bir koltuk yıkama işlemi sağlanmaktadır. Dolayısı ile Levent koltuk yıkama şirketimizi tercih eden bireyler çok daha memnun bir şekilde sonuçlar elde etmektedir.

Temizleme işlemleriniz faturalandırılıyor mu?

Evet, şirketimiz diğerleri gibi sezon başında açılıp, sezon sonunda kapatılan şirketler ile kıyaslanmamaktadır. Şirketimiz sizlere yapılan hizmet karşılığında %18 KDV bedeli uygulamakta ve fatura keserek size sunmaktadır. Koltuk yıkama Levent genelinde pek çok insan tarafından tercih edilmekte olan bir durum olarak görülmektedir. Biz de sizlere bu alanda beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilmek adına koltuk yıkama Levent şirketlerinin üzerinde bir hizmet kalitesi sunmayı amaç edinmiş bulunuyoruz. Koltuk temizleme işlemleri için bize ulaşmanız durumunda sizlere en iyi şekilde hizmet sunmayı amaç edinmiş bulunuyoruz.

Koltuk yıkama bugün birçok insan tarafından kolay gibi görülerek bireysel olarak sonuç elde edilebileceğine inanılan durum olarak görülebilir lakin bu işi işinin ehli profesyonellere bırakmanız hem koltuk temizliğiniz için hem de sizin için çok daha sağlıklı olacaktır. Çünkü koltuk yıkama işlemlerinde sizlere tertemiz koltuklar sunabilmek adına en iyi şekilde çalışmalarımızı sunuyoruz. Koltuk yıkama işlemlerimizi profesyonel makinelerimiz ile sağlıyor ve tertemiz koltuklarda yaşamınızı sürdürmenizi sağlıyoruz.

Koltuk temizleme işlemleri için size karşı olan sorumluluklarımızın bilincinde bir hizmet sunuyoruz. Böylelikle sterilize edilmiş koltuklarınız üzerinde rahat ve uzun ömürlü bir şekilde kullanım olanağına sahip olabiliyorsunuz. Ev dekorasyonunuz ile bütünleyici bir etkiye sahip olan koltuklarınızın Levent koltuk yıkama şirketimiz tarafından sağlanması durumunda çok daha etkin bir sonuç elde edilebiliyor olduğunu gözlemeniz mümkün olacaktır.

Levent koltuk yıkama şirketimiz koltuk temizleme için işinin ehli insanlar ile sizlere hizmet sunar, hızlıdır, profesyoneldir, tam donanımlı mobil yıkama araçları ile adresinize en kısa zaman dilimi içinde gelir ve tertemiz koltuklara sahip olmanızı sağlar. Hemen ulaşmak isterseniz internet sitemiz içeriğindeki iletişim bilgilerimizi inceleyiniz.

LEAVE A COMMENT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir